Özge Özacar kimdir sorusu sık sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Kısmet dizisinde canlandırdığı Melike karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncunun aslında kim olduğu ve hangi yapımlarda yer aldığı merak konusu oldu. FOX TV ekranlarında yayınlanan Kısmet dizisi seyirciyi ekrana kitlemişti. Özge Özacar Survivor’a katıldı mı, kiminle evli? Özge Özacar annesi ve babası kimdir? İşte detaylar…

ÖZGE ÖZACAR KİMDİR?

Özge Özacar, 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. 1,65 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. Gazetecilik eğitimini Marmara Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra oyunculuk dersleri almak için İstanbul Kültür Sanat Akademisi'ne devam etmiştir. Özacar, Merve Taşkan, Bahar Kerimoğlu, Harika Uygur ve Megan Kampisi gibi ünlü oyuncu koçlarından eğitim almıştır. Ayrıca Zeynep Günay Tan ve Hilal Saral gibi tanınmış yönetmenlerle de atölye çalışmalarına katılmıştır. Reklam filmlerinde de rol almıştır; bu filmler arasında Avea, Fibabank ve Coca Cola gibi markaların reklamları bulunmaktadır.

2015 yılında Star TV'de yayınlanan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Müge karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra çeşitli televizyon dizilerinde ve internet platformlarında rol almıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Şu anda FOX TV'de yayınlanan "Kısmet" dizisinde Melike karakterini canlandırmaktadır.

ÖZGE ÖZACAR SURVİVOR'A KATILDI MI?

Hayır, Özge Özacar Survivor programına katılmamıştır. Survivor'a katılacağına dair haberler çıksa da bu doğrulanmamıştır. Oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

ÖZGE ÖZACAR KİMİNLE EVLİ?

Özge Özacar evli değildir. Daha önce hiç evlenmemiştir. Bir dönem kendisi gibi oyuncu olan Furkan Andıç ile ilişkisi olduğu iddia edilmiştir, ancak şu anda ilişkisi olup olmadığı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

ÖZGE ÖZACAR'IN ANNESİ VE BABASI KİMDİR?

Özge Özacar'ın anne ve babası hakkında bilgi bulunmamaktadır. İstanbul doğumlu olan Özacar'ın ailesinin nereli olduğu da bilinmemektedir.

Nuri Alço'nun Son Durumunu Eşi Sosyal Medyadan Duyurdu Nuri Alço'nun Son Durumunu Eşi Sosyal Medyadan Duyurdu

Editör: Fatma Gültekin