Ertuğrul karakterinin tacizci çıkmasıyla ilgili ortaya çıkan şoke eden gerçek, dizinin izleyicilerini büyük bir sürprizle karşılamış durumda.

Kızılcık Şerbeti'nin 49. bölümü merakla beklenirken, fragmanın ardından izleyicilerin kafasında birçok soru belirdi. "Nilay'ın bebeği kimden?", "Alev-Apo ilişkisinin akıbeti ne olacak?", "Umut hapisten çıkacak mı?" gibi soruların yanı sıra Ertuğrul karakterinin tacizci çıkması da büyük bir sürprizle karşılandı.

Dizinin 48. bölümünde yaşananlar arasında, Ömer'in şirketteki başkanlık seçiminin ardından Abdullah'ın kalp krizi geçirmesi, Alev'in İstanbul'a dönüşü ve Doğa ile Fatih arasındaki anlaşmalı boşanma kararı gibi önemli gelişmeler yer alıyor. Özellikle Nilay'ın Zülkar ile konuşmasına şahit olan Mustafa'nın boşanma kararı ve Nilay'ın "Çocuk senden değil!" itirafı final sahnesine damga vuruyor.

Kara Ağaç Destanı BUGÜN VAR MI, saat kaçta, haftanın hangi gününde? Kara Ağaç Destanı BUGÜN VAR MI, saat kaçta, haftanın hangi gününde?

Dizinin ikinci fragmanında ise asistanın, Ertuğrul'un kendisini istismar ettiğini Kıvılcım'a itiraf etmesi büyük bir şok etkisi yaratıyor. "O adam beni yıllardır taciz ediyor. İstismara uğruyorum." sözleri, dizinin izleyicilerini beklenmedik bir hikaye gelişimiyle karşı karşıya bırakıyor.

Dizinin genel kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin senaryosunu Melis Civelek yazarken, yönetmen koltuğunda Ketche bulunuyor.

Editör: Ebru Kont1