Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde beklenmedik bir gelişme yaşandı. Başrol oyuncularından Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı. APO karakterini canlandıran Tanrıöğen'in sağlık durumu, dizi severleri endişelendirirken, Settar Tanrıöğen'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Sağlık sorunu dizinin senaryosuna nasıl yansıyacak? İşte detaylar...

Birol Güven hangi devlet kurumuna atandı, yeni görevi ne, nereye müdür atandı Birol Güven hangi devlet kurumuna atandı, yeni görevi ne, nereye müdür atandı

Acilen ameliyata alınan Tanrıöğen'in, bir operasyon daha geçirmesi gerektiği açıklandı. Oyuncunun yakın arkadaşı ve dizi partneri Ebru Destan, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımda, "Settar ağabeyim dün beyin kanaması geçirdi. Ameliyatı güzel geçmiş, bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim. Seni seviyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Tanrıöğen, yoğun bakımdaki tedavisine devam ederken bir operasyon daha geçirdi. 1,5 saat süren operasyonda oyuncunun beyninde oluşan sıvı alındı. Bu gelişmelerin ardından hayranları ve dizi severler, APO karakterinin Kızılcık Şerbeti'nin 49. yeni bölümünde yer alıp almayacağını merak ediyor.

GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu ve Sibel Taşçıoğlu gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, izleyenlere büyük sürprizlerle dolu bir bölüm sunmaya hazırlanıyor. Son bölümde Mustafa'nın babalık gerçeği ortaya çıkarken, Nilay'ın çocuğunun kimden olduğu sorusu izleyicileri heyecanlandırdı.

Dizide yaşanan gelişmelerin ardından ortaya atılan iddialara göre, Kızılcık Şerbeti'ne sürpriz bir isim katılacak ve APO karakteri diziden ayrılacak. Bomba iddiaların döndüğü bu bölümde, seyircilerin merakla beklediği soruların cevapları da gün yüzüne çıkacak.

Kızılcık Şerbeti'nin 49. yeni bölümü, 2 Şubat Cuma akşamı Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Editör: Fatma Gültekin