İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak

KIZILCIK ŞERBETİ DİZİSİ’NİN KONUSU NE?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra ayakta kalmayı başarmış, iki kızını da kendi inandığı değerlerle yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) hala lisede okurken, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım, çocuklarının başarılı ve mutlu olmalarını görmeyi diler. Ancak Doğa'nın üniversiteye başladığı ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesi Kıvılcım için büyük bir hayal kırıklığıdır. Kızının kocasının ailesiyle tanışması ise ona şok yaşatır, çünkü Doğa'nın kocası Fatih'in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kıvılcım, kızının böyle farklı bir aileyle hayat kurmasının zor olacağını düşünmektedir. Ancak Doğa, aşklarının tüm farklılıklara rağmen başarıyla ilerleyeceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti, iki farklı aile arasında geçen, doğruları aynı ancak yöntemleri farklı bir aşk hikayesini anlatır.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Kızılcık Şerbeti'nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz,yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kızılcık Şerbeti'nin 53. bölümünde, Doğa'nın Fatih ile olan konuşmasının ne yönde sonuçlanacağı büyük bir merak konusu. Fatih'in Görkem'den ayrılıp Doğa'ya dönüp dönmeyeceği ise izleyicilerin kafasında soru işareti bırakıyor. Görkem'in ailesinin son olaylar nedeniyle bu evliliğe onay vermemesi ve işlerin daha da karmaşık hale gelmesi bekleniyor. Ayrıca, Alev'in Abdullah'ın çocuğunu doğurup doğurmayacağı da büyük bir merak konusu olarak izleyicilerin kafasını kurcalıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 53. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

Editör: Barış Tekeci