Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda! Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Kızılcık Şerbeti'ni takip edenler, son dönemde yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanında izleyiciyi nelerin beklediği geniş bir ilgiyle araştırılıyor. Show TV'de yayımlanan Kızılcık Şerbeti, izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı sıkça soruluyor. Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanını merak eden izleyiciler, fragmanı izlemek için heyecanla araştırma yapıyor. Kızılcık Şerbeti, yayımlandığı son bölümde yine dikkat çekici bir sonla tamamlandı. İzleyiciler, Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını izleyin! Kızılcık Şerbeti 51. Bölüm fragmanını izleyin!

KIZILCIK ŞERBETİ 51. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Oldu?

Kızılcık Şerbeti'nin 50. Bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Alev, Pembe'ye Abdullah ile olan ilişkilerinin sona erdiğini bildirir. Pembe, arzuladığı sonuca ulaşır. Umut'un dolandırıcılık suçundan tutuklanması Nursema'yı derinden sarsarken, ailesi her zaman olduğu gibi yanında olur. Mustafa, oğluna yaptığı DNA testi sonucunda gerçekten kendi oğlu olduğunu öğrenir. Ancak, bu kez Nilay'a yaptığı büyük hatadan nasıl geri döneceği konusunda endişelenir. Zülkar, barışmaları için çeşitli önerilerde bulunur. Kıvılcım'ın kendine olan güvensizliği ve Ömer'e olan ilgisinin devam etmesi nedeniyle Ertuğrul, Kıvılcım'dan ayrılma kararı alır. Bu ayrılığı öğrenen Ömer, Kıvılcım'ı geri kazanmak için vakit kaybetmeden harekete geçer. Fatih ve Doğa, boşanma konusunda anlaşarak işi resmiyete dökerler ve kısa sürede boşanırlar. Doğa, anne evine döner. Pembe'nin tek derdi, Fatih'in bu ayrılık acısını en kısa sürede atlatmasıdır."

Editör: Ebru Kont1