Star TV'nin sevilen dizisi "Kızılcık Şerbeti", son yayınlanan bölümüyle reytinglerde büyük bir başarı elde etti. Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Sibel Taşçıoğlu gibi usta oyuncuların muazzam performanslarıyla dikkat çeken dizi, izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Son birkaç bölümdür Nilay’ın ortaya çıkan ihaneti sosyal medya platformlarında büyük tartışmalara sebep oldu. Milyonlar, Nilay’ın bebeğinin babasının kim olduğunu merakla beklerken, gerçekler yeni bölümde ortaya çıkacak.

Dizide Doğa ve Fatih'in pembe yüzünden yaşadıkları tartışma sonucunda anlaşmalı boşanma kararı almaları ve boşanma davası için imzaları atmaları dikkat çekiyor. Nilay, DNA testi yaptıracağını ve sonucu Mustafa'nın yüzüne atacağını söylüyor, ancak beklenmedik bir gelişme yaşanarak kendi Mustafa'yı boşamaya karar veriyor.

Tanyeli’nin neyi var, gerçek adı ne? Tanyeli’nin neyi var, gerçek adı ne?

Ayrıca, Kıvılcım'ın Ertuğrul'un gerçek yüzüyle karşılaşması ve Ertuğrul'un beklenenden farklı biri olduğunun ortaya çıkması da dizinin heyecanını artırıyor.

İşte Kızılcık Şerbeti'nin 49. bölümünden bir kesit...

Editör: Fatma Gültekin