Birol Güven mesleği ne, ne iş yapıyor, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı Birol Güven mesleği ne, ne iş yapıyor, kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı

Ayça Bingöl, Ceren Moray, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Halil İbrahim Ceyhan, Serkay Tütüncü ve Bestemsu Özdemir gibi başarılı oyuncuların performans sergilediği dizi, izleyici kitlesini etkileyici hikayesiyle kendine çekiyor.

Pazar akşamları FOX TV'de yayınlanan "Kirli Sepeti" adlı dizi projesi, etkileyici hikayesiyle geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor.

Dizi hikayesinin son bulduğu son bölümde, Songül, Hayriye ve Medine'nin Yavuz'un elinden kurtulmalarına rağmen, Songül'ün pırlantaların yerini hatırlayana kadar zenginlik hayalleri askıya alınıyor.

Songül'ün hafıza kaybının gerçek sebebinin ortaya çıkmasıyla birlikte, herkesin öncelikli gündemi Songül'ü yaşatmak oluyor.

Bir kapının kapanmasıyla birlikte, Yavuz kadınlara yeni bir pencere açar ve hem Songül'ü hem de kendisini kurtarabilmeleri için onlara iş teklifinde bulunur.

Songül, Hayriye ve Medine'nin bu teklifi kabul edip, hayatlarında ilk kez patron olma deneyimini yaşayacakları sırada, Songül kendi hayatı pahasına bile olsa, Hayriye ve Medine'nin kendilerini riske atmasına izin vermez.

Pırlanta kabusunun sona erdiği "Kirli Sepeti" dizisindeki çatışmanın ardından, gelecek bölümlerde büyük krizlerin yaşanması beklenirken, ayrılık haberlerinin de peş peşe gelebileceği tahmin ediliyor.

Dizinin 18. Bölümü, Pazar akşamı saat 20.00'da FOX TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak.

Editör: Ebru Kont1