NOW TV'nin sevilen dizisi "Kirli Sepeti", pazar akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Levent, Hayriye'ye nişanlılık oyununu sürdürme teklifinde bulunuyor, bu durum akıllarda yeni soruların oluşmasına neden oluyor.

20. Bölümde Neler Olacak?

Songül, Hayriye ve Medine, Yavuz'un tehditlerinden kurtulmayı başarsalar da, Songül'ün pırlantaların yerini hatırlayamaması nedeniyle zenginlik hayalleri bir kez daha ertelenir.

Songül'ün hafıza kaybının asıl nedeni anlaşılır ve bu durum, herkesin öncelikli amacının Songül'ü korumak olduğunu gösterir.

Yavuz, beklenmedik bir hamle yapar ve kadınlara kendilerini ve Songül'ü kurtarabilecekleri bir iş teklif eder. Bu teklif, Songül, Hayriye ve Medine için yeni bir başlangıç mı olacak, yoksa Songül kendi hayatını tehlikeye atarak arkadaşlarının bu riski almasına izin vermeyecek midir?

19. Bölüm Özeti

Uğur Dündar'a Babalık Davası Açan Dilara G. Kimdir ve Kaç Yaşında? Uğur Dündar'a Babalık Davası Açan Dilara G. Kimdir ve Kaç Yaşında?

Songül, Medine ve Hayriye'nin kaderleri önemli değişiklikler yaşar. Yaşanan ayrılıklar, Songül'e kaybettiklerinin değerini acı bir şekilde hatırlatır.

Hayriye'nin aşk konusunda yaptığı hatalar ve söylediği yalanlar gün yüzüne çıkar.

Medine, kendisini ahlaki bir sınavın içinde bulur ve mükemmel bir yalanın kurbanı olur.

Oyuncu Kadrosu

"Kirli Sepeti" dizisi, İstanbul'un zengin bir muhitinde yaşayanların ve onların hizmetçilerinin iç içe geçmiş hayatlarını ekrana taşıyor. Ayça Bingöl, Devrim Yakut, Serkay Tütüncü, Ceren Moray, Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Serhat Kılıç, Deniz Sarıkaş, Furkan Palalı gibi isimler bu etkileyici hikayede rol alıyor.

"Kirli Sepeti"nin merakla beklenen 20. bölümü, 18 Şubat Pazar akşamı saat 20.00'de NOW TV'de izleyici ile buluşacak.

Editör: Ebru Kont1