Netflix'in merakla beklenen dizisi "Kimler Geldi Kimler Geçti"nin yayın tarihi nihayet belli oldu. Sosyal medyada paylaşılan duyuruya göre, dizinin ilk bölümü izleyicilerle buluşacak. Serenay Sarıkaya, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum ve Ahmet Rıfat Şungar gibi önemli isimlerin başrollerini paylaştığı dizi, Ay Yapım tarafından hayata geçiriliyor. Heyecanla beklenen yapım, izleyicilerin merakını artırmış durumda. Diziye dair yapılan aramalar da hızla artış gösteriyor, bu da dizinin ne kadar büyük bir ilgiyle karşılandığını gösteriyor. Peki, Kimler Geldi Kimler Geçti konusu nedir? Kimler Geldi Kimler Geçti Netflix'e ne zaman gelecek?

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Netflix, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihini yeni bir fragman ve yapımdan ilk karelerle paylaştı. Heyecan yaratan kadrosu ile izleyiciyi günümüz ilişkilerine, arkadaşlığa, aşka ve modern zaman sancılarına heyecanlı bir yolculuğa çıkaran Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta yalnızca Netflix’te yayınlanacak.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ KONUSU NEDİR?

Genç avukat Leyla Taylan, acı dolu bir ayrılığın ardından modern ilişkilerin karmaşık dünyasına adım atıyor. Yakın dostları, ona bu zorlu süreçte destek oluyor. Başarılı avukat Leyla, ilk aşkının ihanetiyle başa çıkmak için arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz'ın yardımını alıyor.

Ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun avukatlığını üstlenen Leyla, "yılın boşanma davası" olarak anılan bir davanın içine giriyor. Karşısında, 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanan Cem Murathan gibi zorlu bir rakip bulunuyor. Leyla, müvekkilini en iyi şekilde savunurken, ortaya çıkan çekişmeli durumlar beklenmedik sonuçlar doğuruyor.

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ OYUNCULARI KİMLER?

Serenay Sarıkaya başrolünde, Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi sevilen isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosu ile izleyiciyi büyüleyecek dizinin yaratıcılığını Ece Yörenç üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor. Ay Yapım imzalı dizinin güçlü kadrosunda ayrıca Kamil Güler, Cem Güler, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülcan Arslan ve Perihan Savaş, Laçin Ceylan, Ege Aydan, Selçuk Borak gibi birçok önemli isim de yer alıyor.

Ünlü çiftten kötü haber Ünlü çiftten kötü haber

Ay Yapım bünyesinde hayata geçirilecek. Kerem Çatay'ı yapımcı olarak gördüğümüz dizinin senaryosunu ise Ece Yörenç kaleme aldı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Bertan Başaran bulunuyor.