M.A. yönetimindeki 79 ABM 330 plakalı hafriyat kamyonu ile Suriye uyruklu R.E.E. idaresindeki 79 ABP 304 plakalı ticari taksi, Kilis-İslahiye kara yolunun 25'inci kilometresinde çarpıştı.

Kilis Kamyonla Çarpışan Taksideki 2 Kişi Öldü 8 Kişi Yaralandı

Gaziantep’te sürücülere resmen ceza yağdı Gaziantep’te sürücülere resmen ceza yağdı

Yaralanan ticari taksi sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan Suriye uyruklu R.H, Ö.A, T.E.H, M.J, M.C, M.C.C, U.M. ve İ.D. sağlık ekiplerince Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kilis’te Hafriyat Kamyonu Terörü 2 Ölü 8 Yaralı

Kaza, Kilis-İslahiye kara yolunun 25. kilometresinde meydana geldi. M.A. yönetimindeki 79 ABM 330 plakalı hafriyat kamyonu ile Suriye uyruklu R.E.E. idaresindeki 79 ABP 304 plakalı ticari taksi çarpıştı.

Kilis Hafriyat Kamyonu Ticari Taksi Terörü 2 Ölü 8 Yaralı

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, ticari takside bulunan Suriye uyruklu M.A.A'nın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralananlar ise Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kazanın ardından kamyon sürücüsü M.A. jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kilis’te Hafriyat Kamyonu Ticari Taksi Çarpıştı 2 Ölü 8 Yaralı

Bu kaza, hafriyat kamyonlarıyla ilgili trafik güvenliği konusundaki endişeleri bir kez daha gündeme getirdi. Yetkililer, benzer kazaların önlenmesi için gerekli önlemlerin alınması gerektiğini vurguladı.

Editör: Muharrem Türkoğlu