Yapıcı insanlar herkesin sevgisini kazanır. Ancak kalp kırıcı kişiler toplumda pek sevilmez. Astrologlara göre, kalp kırıcı özellikleriyle öne çıkan 5 burç bulunuyor. Bu burçlar, hem gönül almada hem de kalp kırmada üst sıralarda yer alıyor. 

KALP KIRICI BURÇLARIN ÖZELLİKLERİ 

Burçların özellikleri zaman zaman değişebilir. Ancak, önemli olan zor zamanlarda kalp kırıcı olmamaktır. İşte kalp kırmaktan çekinmeyen burçların özellikleri...

KOÇ BURCU 

Zodyak'ın en dinamik burçlarından biri olan Koç burcu, sıkılmaya hiç gelemez. Mücadeleci doğası nedeniyle zaman zaman karşısındakini kırabilir ve aniden ortadan kaybolabilir. 

YAY BURCU 

Özgürlüğüne düşkün Yay burcu, bir ilişkide açık sözlü olmayı sever. Ancak, empatiden yoksun bir burçtur ve çoğu zaman kendi ihtiyaçlarını ön planda tutar. Bu nedenle, kırıcı olabilir. 

KOVA BURCU  

Kova burcu, ilişkilerde genellikle güvensiz ve çekingen olabilir. Birine bağlanmaktan korkarlar. Bir ilişkide kararlı ve dürüst olsalar da, karşılarındaki kişi ilgisiz davranırsa, kalp kırıcı olabilirler. Kovalar, dengesizliğe tahammül edemezler ve bu durum onları incinebilir hale getirir. 

AKREP BURCU  

Akrep burcu, karar merkezi olarak en kalp kırıcı burçlardan biridir. Tutku ve kararlılığın sembolü olan Akrep burcuyla geçici bir ilişki yaşadıysanız, kırılmalara hazır olun. Bir Akrep güven duymadığında bunu açıkça söyler ve konuştuğunda sizi paramparça edebilir. Ancak, o her zaman nettir. 

Gaziantep Şehitkamil nöbetçi eczane 18 Temmuz 2024 Gaziantep Şehitkamil nöbetçi eczane 18 Temmuz 2024

İKİZLER BURCU  

Kalp kırıcı burçların başında gelen İkizler burcu, çoğunlukla kendini düşünür. Bu nedenle, karşısındaki kişiyi pek dinlemez. Sıkıldıklarında çekilmez ve kırıcı olabilirler. Bir şeyleri kafalarında bitirdiklerinde ise duygularınıza saygı göstermezler ve kendi bildiklerini okurlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ