5 BİN KİŞİ İŞSİZ KALACAK 5 BİN KİŞİ İŞSİZ KALACAK

19 Şubat 2024 tarihinde başlayan ve beş gün sürecek olan fuarda Gaziantep Valisi Kemal Çeber Kadoo standını ziyaret ederek ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan Kadooğlu Yağ’ın CEO’su Celal Kadooğlu’nu ve Kadooğlu Yağ Temsilcisi Serdar Kadooğlu’nu kutladı.

Kadooğlu Yağ2

Gulfood Dubai 2024’ün beklenenin üzerinde bir ziyaretçi akınına uğradığını ifade eden Kadooğlu Yağ Temsilcisi Serdar Kadooğlu, “Her yıl katıldığımız fuarda bu yıl daha büyük ilgiyle karşılaştık. Ürünlerimiz sektöründe dünya lideri olma yolunda adımlar attı, bu bizler için gurur verici bir olay. Elde edeceğimiz başarıların ülke ekonomisi, yatırımların gelişmesi ve istihdam için de büyük önem taşıdığının farkındayız ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kadooğlu Yağ3

Gulfood dünyanın birçok noktasından ziyaretçinin katılım sağladığı bir fuar. Burada markalarımızı tanıtmanın, geri bildirimlere bire bir ulaşmanın yanı sıra yeni iş birliklerini de değerlendirme fırsatı kazanıyoruz. Sektörel fuarlarda ülkemizi ve ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtıyoruz” dedi. Kadooğlu, Dubai’de Kadooğlu Yağ standını ziyaret eden Gaziantep Valisi Kemal Çeber’e de teşekkür ederek ziyaretin Gaziantepli firmalar için büyük bir anlam taşıdığını sözlerine ekledi. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya