Başkülekçi ve İYİ Parti Gaziantep Milletvekilli Mustafa Gürban, İslahiye Belediye Başkan adaylığı için Hacer Bülbül ile görüştü. Yapılan görüşmenin ardından Bülbül, İYİ Parti’nin İslahiye Belediye Başkan Adayı oldu. Bülbül, CHP’den İslahiye Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusunda bulunmuştu…

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Şerif Başkülekçi ve Gaziantep Milletvekili Mustafa Gürban, ilçe belediye başkan adaylarını belirlemek üzere çalışmalarını sürdürüyor. İslahiye Belediye Başkan adayını belirlemek üzere temaslarda bulunan Başkülekçi ve Gürban, daha önce CHP’den İslahiye Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru yapan Hacer Bülbül ile görüştü.

Iyi Parti-4

Rozetini Gürban Taktı

Yapılan istişarenin ardından Hacer Bülbül, İYİ Parti’nin İslahiye Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Bülbül’e parti rozetini İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Mustafa Gürban tarafından takdim edildi.

Daha Önce Chp’den Aday Adayı Olmuştu

Milletvekili Bakbak’tan Bakan Koca’ya ziyaret, Gaziantep’i konuştular Milletvekili Bakbak’tan Bakan Koca’ya ziyaret, Gaziantep’i konuştular

Bülbül, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında İslahiye Belediye Başkan Aday adaylığı için CHP’den başvuru yapmıştı. İslahiye Belediye Başkan Adaylığı açıklanmayınca Bülbül, soluğu İYİ Parti’de aldı.

Muhabir: FATMA GÜLTEKİN