Burcu Denizer ile evli olan ve geçtiğimiz günlerde baba olan Urgancıoğlu, sosyal medyada 3 milyona yakın takipçiye sahip. Kardeşi Can Urgancıoğlu ile olan benzerliği ve aynı dizide yer almaları ise hayranlarını şaşırtıyor.

Kaan Urgancıoğlu'nun özel hayatı, evliliği ve yeni baba oluşu kadar, kardeşi Can Urgancıoğlu ile olan ilişkisi ve onun da oyunculuk kariyeri dikkat çekiyor. Kardeşlerin sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar, takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor ve yorum yağmuruna tutuluyor.

Yargı'nın Savcı Ilgaz'ı olarak tanınan Kaan Urgancıoğlu'nun yanı sıra Pınar Deniz de Yargı dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiriyor. Deniz, Vatanım Sensin ve Kırmızı Oda dizilerindeki rolleriyle de tanınan başarılı bir oyuncudur. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz, Yargı dizisindeki rolleriyle izleyicilerden tam not alıyorlar.

İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu İzleyicileri Şaşırtan An! Milyoner Yarışmacısı, İlk Baraj Sorusuna Verdiği Yanıtla Gülme Krizine Soktu

Editör: Ebru Kont1