İşte Survivor 2024'ün Tam Kadrosu! Yarışmacılar Kimler? Mavi Takım/Kırmızı Takımda Kimler Var? İşte Survivor 2024'ün Tam Kadrosu! Yarışmacılar Kimler? Mavi Takım/Kırmızı Takımda Kimler Var?

Lale Cangal Kimdir?

Lale Cangal, 1981 yılında Hollanda'da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü'nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine Goldmine Management oyunculuk ajansı çatısı altında devam etmiş ve aynı zamanda kendi tasarladığı takılarla da dikkat çekmiştir. Kariyeri boyunca birçok projede yer almıştır, bunlar arasında Yeniden Başla, Annem, Benden Baba Olmaz, Dudaktan Kalbe, Kurtlar Vadisi Pusu, Emret Komutanım, Herkes mi Aldatır ve Araf Zamanı gibi yapımlar bulunmaktadır.

Lale Cangal Kaç Yaşında?

1981 yılında doğan Lale Cangal, şu anda 42 yaşındadır.

Lale Cangal ve Cemal Hünal Evliliği

Lale Cangal, 2011 yılında oyuncu Cemal Hünal ile evlenmiştir.

Lale Cangal'ın Çocuğu Var mı?

Lale Cangal ve Cemal Hünal'ın Doğan Atilla isminde bir oğulları bulunmaktadır.

Lale Cangal ve Cemal Hünal Boşandı mı?

Lale Cangal ve Cemal Hünal çifti, 13 yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandırmışlardır.

Lale Cangal'ın Instagram Hesabı

Lale Cangal, Instagram hesabını "lalecangal" kullanıcı adıyla kullanmaktadır.

Cemal Hünal: Başarılı Oyuncu

Cemal Hünal, 2 Ekim 1976 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Saint Benoit Fransız Lisesi'nde eğitim görmüş ve daha sonra tasarım eğitimi için Londra'ya gitmiştir. Oyunculuk kariyerine Los Angeles'ta başlamış ve çeşitli projelerde yer almıştır. Esas çıkışını Issız Adam filminde canlandırdığı Alper karakteriyle yapmıştır.

Editör: Ebru Kont1