Yakışıklı oyuncu, kızı Yemin'in annesi Duygu Kaya Kumarki ile 2020'de yollarını ayırmış, ancak sonrasında aralarındaki buzları eritmişti. İşte detaylar...

Duygu Kaya Kumarki'nin Doğum Günü Gündemi

Sosyal medya, Duygu Kaya Kumarki'nin doğum günü kutlamaları ve İsmail Hacıoğlu ile birlikte verdiği romantik pozlarla çalkalandı. İsmail Hacıoğlu, 2020'de anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi Duygu Kumarki ile barışarak yeni bir başlangıç yaptı. Hacıoğlu, geçtiğimiz kasımda eski eşi için "Seni hep sevdim, daima seveceğim" şeklinde bir paylaşım yapmıştı. Çiftin ayrılığının, Hacıoğlu'nun ihaneti nedeniyle gerçekleştiği iddia edilmişti.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli

İsmail Hacıoğlu ve Duygu Kaya Kumarki'nin Evlilik Yolculuğu

İsmail Hacıoğlu, Şubat 2016'da Duygu Kaya Kumarki ile dünyaevine girmiş, aynı yıl içinde kızları Yemin'i kucaklarına almışlardı. Ancak çiftin mutluluğu, 2020'de yaşanan olaylarla gölgelenmişti. Duygu Kumarki, evliliklerinin sona ermesinde Merve Çağıran'ı suçlamıştı. Merve Çağıran ise kendisine yöneltilen "yuva yıkan kadın" suçlamalarını reddederek, İsmail Hacıoğlu ile ilişkisini bir süre daha sürdürmüştü. Ancak Hacıoğlu ve Çağıran'ın ilişkisi de fazla uzun sürmemişti.

Bu gelişmeler, İsmail Hacıoğlu'nun hem profesyonel hem de özel hayatının, hayranları tarafından yakından takip edildiğini gösteriyor.

Editör: Ebru Kont1