Haftalardır konuşulan, tanıtımları ile sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de başrolünde oynadığı 'İnci Taneleri’nin birinci bölümü, 25 Ocak Perşembe akşamı yayınlandı.

Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı Kül Masalı İlker Sami Kılıç-Tufan kaç yaşında, gerçek adı ne, aslen nereli hangi dizi ve filmlerde oynadı

Anında ilgi çeken ve sosyal medyada büyük konuşulan 'İnci Taneleri' dizisi, geçtiğimiz Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Yılmaz Erdoğan'ın hem senaristliğini hem de başrolünü üstlendiği dizi, reytinglerde de zirveye oturarak büyük başarı elde etti. İlk bölümüyle Total’de yüzde 8.84 reyting ve 21.02 izlenme payı, AB’de yüzde 9.59 reyting ve 25.39 izlenme payı, ABC1’de ise 10.74 reyting ve 25.41 izlenme payı elde ederek dikkat çekti.

İrem Derici, Bayrampaşa Ora Arena'da düzenlenen Martı Festivali'nde 'İnci Taneleri' dizisini övgüyle değerlendirdi. Ünlü şarkıcı aynı etkinlikte, 9 Şubat'ta yayınlanacak olan 'Delil' parçasını seslendirirken, klibin çekim sürecinde yaşadığı komik anıları da paylaştı. İrem Derici, "40 yaşıma üç sene kalmış klipte mahvoldum. Oturduğun yerden çek işte klibi... Sular içindeydim. İki gün yamuldum" açıklamasını yaptı.

Editör: Ceyda Nur Öner