Türkiye, Almanya'dan eşi ve bebeğini bulmak için gelen Hüseyin'in hikayesini büyük bir merakla konuşuyor. Ancak, kısa sürede bulunan eşi Erva Nur'un beklenmedik açıklamaları, ülke gündemine oturdu.

EŞİ İÇİN 'KUZENİM', BEBEĞİ İÇİN 'KARDEŞİM' DEDİ!

Erva, canlı yayında bebeğin "kardeşi" olduğunu söylerken,  eşi olduğu iddia edilen Hüseyin için ise "kuzenim" dedi. Ayrıca annesi olarak gösterilen kadının "teyzesi" olduğunu, kendisinin gerçek adının Erva olmadığını ve nüfusta kimliğinin farklı çıktığını söyledi.

MONTAJ DEDİ!

Yayına çıkarılan Erva'nın şok edici açıklamaları, Hüseyin ve babası Ayhan'ı derinden sarsarken, Hüseyin'in ısrarlarına ve sunulan kanıtlara rağmen Erva, kendisinin Hüseyin'in eşi olmadığını ve görüntülerin manipüle edildiğini iddia etti. DNA testi isteyen Erva, ayrıca bebeğin kendisinin kardeşi olduğunu iddia ederek iddialarını sürdürdü. Bu beklenmedik gelişmeler, olayın karmaşıklığını artırırken, gerçeğin ne olduğu konusundaki merak da daha da arttı.

GERÇEĞİ İTİRAF ETTİ

19 Şubat 2024 Pazartesi günü ekranlara gelen canlı yayına katılan Erva Nur, gerçekleri itiraf etti.

Müge Anlı'nın "Geçen hafta neler yaşadın?" sorusuna şu yanıtı verdi:Formun Üstü

“Ben her şeyi anlatmak istiyorum. Ben iki tarafa da yalan söyledim. Ben olayların buraya geleceğini tahmin etmedim. Zaten evliliğimde de bir şey kalmamıştı. O yüzden sevgi gördüm, sevgi görünce de yalanı sürdürdüm. Necmettin'e Esin'im dedim, bu çocuk benim kardeşim dedim. Oraya geldiğimde o kadar kamerayı görünce gerçeği söyleyemedim. Necmettin de yalan söylediğimi öğrenince benden ayrıldı. Almanya'ya döndükten sonra Hüseyin'den de boşanmak istiyorum."

DNA TESTİ YAPILDI!

Bugün, Hüseyin ve Erva olayıyla ilgili olarak Erva'nın ailesi, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk oldu. Ancak canlı yayında, Erva'nın kaçtığı Necmettin hakkında çeşitli iddialar dile getirildi. Ayrıca, Erva'nın talep ettiği DNA testi yapıldı ve sonuçların 1 hafta içinde açıklanması bekleniyor.

HÜSEYİN: "BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM! "

İnci Taneleri 12. Bölüm Fragmanında Dilber'in Hayalleri Yıkılıyor! Dilber Azem ve Piraye'yi nasıl gördü? İnci Taneleri 12. Bölüm Fragmanında Dilber'in Hayalleri Yıkılıyor! Dilber Azem ve Piraye'yi nasıl gördü?

"Ben seni çok seviyorum, senin doğumun çok zor geçti, biz neler atlattık. Senin ne sorunlar çektiğini ben çok iyi biliyorum. Buradan seni alarak dönmek istiyorum. İyi günde, kötü günde beraber olduk biz. Bizi düşünmüyorsan kızımızı düşün. Necmettin mi dersin, Sare mi dersin ben biliyorum ki yüzde yüz kızının arkasında olursun sen. Sen bana döndükten sonra kimse sana bir şey diyemeyecek. Ben senin yanında olacağım"

Editör: Fatma Gültekin