Aynı yıl, Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolü paylaştığı 'Haram' filmiyle adını daha geniş kitlelere duyurdu. Bu çalışma, onun şöhret yolculuğunun başlangıcı oldu.

Fox TV'nin yeni dizisi Masumiyet'te, Hale Ilgaz karakteriyle ekranlara dönen Avşar, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin ardından beş yıl sonra oyunculuğa geri dönmüş oldu. Dizi, evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişen yaşamını ele alıyor.

Hale Ilgaz karakteri, Hülya Avşar tarafından canlandırılan, çocuğunu korumak için her daim hazır, belgesel kanallarında gördüğümüz yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu olarak tanımlanabilir. İsmail Ilgaz ile evli olan Hale, dışarıdan bakıldığında kibirli ve snob bir cemiyet kadını olarak görünse de, aslında sistematik psikolojik şiddet gören bir eş ve yorgun bir annedir.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli

Hülya Avşar Kimdir? 

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963'te Balıkesir'in Edremit ilçesinde doğdu. Ardahan kökenli bir baba ve Balıkesir Edremitli bir annenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Annesi, 6 Şubat 2009'da kanserden vefat etti.

Müzik eğitimi alarak müzikal performanslar sergileyen ve albümler çıkaran Avşar, 1995 yılında 'Yarası Saklım' adlı albümüyle kariyerinin en çok satan çalışmasına imza attı. 2000 yılında Kral TV'nin müzik ödüllerinde 'en iyi kadın şarkıcı' ödülünü aldı. Ayrıca köşe yazarlığı, tek kişilik tiyatro oyunları, reklam filmleri ve 'Hülya' adlı aylık bir dergi çıkardı.

Spor ve tenise olan tutkusuyla bilinen Avşar, 2001 yılından itibaren düzenlediği Hülya Cup Tenis Turnuvası ile eğitime destek sağladı.

Hülya Avşar kaç kez evlendi?

Özel yaşamında, Mehmet Tecirli ve Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı evliliklerden bahsedilir. Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra adında bir kızı vardır.

Hülya Avşar, sinema ve televizyon dünyasında birçok projede yer almış, albümler çıkarmış ve çeşitli televizyon programları yapmıştır. Sosyal medyada aktif olan Avşar, Instagram ve Twitter üzerinden takipçileriyle iletişim kurmaktadır.

Editör: Ebru Kont1