TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oy kullandı.

İl Sosyal Hizmetler Müdürü Mutlu Kaya, Kahraman Kore Gazisini Ziyaret Etti İl Sosyal Hizmetler Müdürü Mutlu Kaya, Kahraman Kore Gazisini Ziyaret Etti

Hulusi Akar: "Nezaket, Saygı ve Demokrasi İlkelerine Uygun Kampanya Yürüttük"

AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Sultan Alparslan İmam Hatip Ortaokulu'ndaki 1247 numaralı sandıkta oy kullandıktan sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu. Akar, partiler arası sürecin karşılıklı nezaket, saygı ve demokratik prensiplere uygun şekilde ilerlediğini belirtirken, sürecin sağlıklı bir şekilde devam etmesi için gerekli tüm tedbirlerin alındığını vurguladı. Vatandaşlara görüşlerini, tekliflerini ve projelerini sunduklarını dile getiren Akar, vatandaşların vereceği karara saygı duyacaklarını ifade etti.

Memduh Büyükkılıç: "Huzur Ortamında Oylarımızı Verdik"

Cumhur İttifakı'nın adayı Memduh Büyükkılıç ise oy kullanmak için Özkar Eğitim Uygulama Okulu ve İş Eğitimi Merkezi'ne gitti. Seçim kampanyasının seviyeli bir şekilde geçtiğini ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını belirten Büyükkılıç, oylarını huzur ortamında kullandıklarını dile getirdi. Büyükkılıç, milletin vereceği karara saygı göstereceklerini ve sonucun hayırlara vesile olmasını temenni ettiğini belirtti.

Editör: Fatma Gültekin