Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren dizinin yeni bölüm fragmanı, nefes kesen anlarıyla dikkat çekiyor.

21. Bölümde Neler Olacak?

Yayınlanan 21. bölüm fragmanında, Yılmaz'ın Sevda'yı kaçırdığı anlar büyük bir heyecan yaratıyor. Dizinin yeni bölümünde, Yılmaz'ın Halil İbrahim'e yaptıkları, herkesi kendi sonuyla yüzleştiriyor. Halil İbrahim'in kurtuluşu, özellikle Zeynep için büyük bir mutluluk kaynağı oluyor ve ikili arasında ateşli bir kavuşma yaşanıyor.

Ancak bu gelişmeler, Yılmaz'ın babasının kulağına gittiğinde, durum daha da karmaşık bir hal alıyor. Halil İbrahim başta olmak üzere Oğuz, Fikret ve Rızvan'ın da başlarına büyük belalar açılıyor. Bir araya gelen ailelerin hayırlı bir iş için buluştuğu bu toplantıda kimlerin sağ çıkacağı merak konusu.

15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu? 15 Nisan 2024 Survivor Eleme Adayı Kim Oldu?

"Hudutsuz Sevda" Nerede ve Ne Zaman İzlenebilir?

MedYapım tarafından hayata geçirilen, Murat Öztürk'ün yönetmenliğini üstlendiği ve Bahadır Özdener'in kaleminden çıkan "Hudutsuz Sevda", 22 Şubat Perşembe günü saat 20.00'de NOW TV'de izleyiciyle buluşacak. "Ölüm bile sizi ayıramayacak" mottosuyla izleyicilerin ilgisini çeken dizinin 21. bölümü, şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda.

Editör: Ebru Kont1