NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında HÜDA PAR İl Başkanı Faruk Göçer, İl ve ilçe yöneticilerinin de bulunduğu heyet ile görüşmelerde bulunuldu.

HÜDA PAR heyetini NTO’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO’yu tanıtarak projeleri ve faaliyetleri hakkında heyete bilgiler verdi.

31 Mart yerel seçimlerinin ülkeye, bölgeye ve ilçemize hayırlı olmasını temenni eden NTO Başkanı Mehmet Özyurt, HÜDA PAR Belediye Başkan Adaylarına başarılar diledi.

Hüda I M G 3144

Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları dile getiren NTO Başkanı Özyurt, sorunların çözümü noktasında HÜDA PAR heyetinden destek beklediklerini belirtti.

Gaziantep Büyükşehir'de Sürpriz Gaziantep Büyükşehir'de Sürpriz

NTO’nun büyüklüğünün farkında olduklarını vurgulayan Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, “Nizip, sanayisi ve ticareti ile Gaziantep’in en büyük ilçesidir.” dedi.

HÜDA PAR olarak ticaret odaları ve sivil toplum kuruluşları ile siyaset üstü bir zihniyet ile hizmet etmek istediklerini ifade eden Gaziantep Milletvekili Şehzade Demir, HÜDA PAR’ın projelerini anlattı.

Nazik misafirperverlikleri için NTO başkanlarına teşekkür eden HÜDA PAR Gaziantep Milletvekili Demir, yapılabilinecek işbirlikleri ile ilgili NTO yöneticileri ile istişarelerde bulundu.

Hüda I M G 3143

Kendilerini tanıtan belediye başkan adayları Mehmet Nakşi Erat, Bayram Çakar ve Ali Kemal Kılıçparlar ise yapılacak olan 31 mart yerel seçimlerinde destek beklediklerini belirtiler. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya