HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Önümüzdeki Pazar Günü Sandığa Gideceğiz"

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin Batman'da düzenlediği mitingde önemli açıklamalarda bulundu. İşte detaylar:

Sandık Günü Yaklaşıyor

Şamil Tayyar'dan uyarı: "Toplumun sitemine kulak verin" Şamil Tayyar'dan uyarı: "Toplumun sitemine kulak verin"

Yapıcıoğlu, Kültür Mahallesi'nde gerçekleşen mitingde yaptığı konuşmada, "Önümüzdeki pazar günü sandığa gideceğiz. Mahallemize muhtar, belediyemize başkan seçeceğiz. Belediyelerin fonksiyonu hizmettir. Ancak bir kısım adayların, hatta partilerin kamuoyuna açıkladıkları projeleri yok." dedi.

İsrail'in Gazze'deki Saldırılarına Tepki

Yapıcıoğlu, İsrail'in Gazze'deki saldırılarına da değinerek, katliamda ölenlerin büyük çoğunluğunun kadın ve çocuk olduğunu dile getirdi.

Aile Yapısının Önemi

Aile yapısının toplum için önemine de vurgu yapan Yapıcıoğlu, "Aile sizin yuvanızdır, geleceğinizdir, namusunuzdur. Ailenizi, çocuklarınızı, neslinizi korumak istiyorsanız adres burasıdır. Aile neslinizin devamıdır. Aileyi kötü ve kabus olarak gösterenler sizin dostunuz değildir, neslinizin yok olmasını istemektedir. Millet olarak yok olmamızın planlarını yapmaktadırlar. Özetle sizin de milletin de düşmanıdırlar." şeklinde konuştu.

Yerel Seçimlere İlişkin Çağrı

Yerel seçimlere değinen Yapıcıoğlu, bir hafta sonra sandığa gidileceğini belirterek, "Önümüzdeki pazar günü sandığa gideceğiz. Mahallemize muhtar, belediyemize başkan seçeceğiz. Belediyelerin fonksiyonu hizmettir. Ancak bir kısım adayların, hatta partilerin kamuoyuna açıkladıkları projeleri yok. Zaten hizmet diye bir dertleri de yok. Yerel seçimin temel amacı halka hizmet edenlerin seçilmesidir. Siyasi konuları bahane ederek malınızı çalmalarına izin vermeyin. Yapmaları gereken hizmeti yapmayacaklara oy ve destek vermeyin." ifadelerini kullandı.

Sandığa Davet

Son olarak, vatandaşları sandığa gitmeye davet eden Yapıcıoğlu, önümüzdeki hafta gerçekleşecek seçimde aktif rol almaları çağrısında bulundu.

Editör: Muharrem Türkoğlu