Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten Denizli Ziyareti**

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Denizli'de çeşitli ziyaretlerde bulundu ve iftar programına katıldı.

*Valilik Ziyareti ve Şeref Defteri İmzası*

Kentteki programına Denizli Valiliği ziyaretiyle başlayan Bakan Şimşek'i, valilik önünde Vali Ömer Faruk Coşkun ile diğer ilgililer karşıladı. Bakan Şimşek, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı ve Vali Coşkun'dan ilde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

*Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı İle Görüşme*

Antalya'da Teleferikte Mahsur Kalan Kazazedeler Yaşadıkları Korkuyu Anlattı Antalya'da Teleferikte Mahsur Kalan Kazazedeler Yaşadıkları Korkuyu Anlattı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı da ziyaret eden Şimşek, daha sonra AK Parti İl Başkanlığında İl Başkanı Yücel Güngör, belediye başkan adayları ve teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

*İftar Programı ve Konuşma*

Şimşek, Sevindik Kapalı Pazar Yeri'nde düzenlenen iftar programına da katıldı. İftardaki konuşmasında Denizli'nin üreten bir şehir olduğuna dikkat çeken Bakan Şimşek, kentin sanayi alanında daha iyiye gitmesi için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Denizli'nin gelecekte ülkenin en büyük büyüme motorlarından biri olacağını belirten Şimşek, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Osman Zolan'ın da buna yeni yatırımlarla destek vereceğini ifade etti.

*İş Dünyası Temsilcileriyle Buluşma*

Bakan Şimşek, iftardan sonra Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi'nde iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Editör: Muharrem Türkoğlu