Ünlü şarkıcı Hande Yener, sevenlerini derin bir üzüntüye boğan bir haber paylaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden 82 yaşındaki annesi Yıldız Özyener'in hayatını kaybettiğini duyurdu.

Ünlü şarkıcı Hande Yener, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla annesinin vefat ettiğini sevenleriyle paylaştı. "Kalbimin en derininden gelip geçen sevgilime, anneme veda ediyorum. Ruhun şad olsun canım annem, seni sonsuza dek özleyeceğim" şeklinde duygusal bir mesaj paylaşan Yener, sevenlerinden dua istedi.

Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi Bahar dizisi Rengin kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, hangi dizi ve filmlerde oynadı, hayatı ve biyografisi

Üzücü bir gerçekle yüzleşen Hande Yener'in annesi, 2015 yılında beyin kanaması geçirmişti. O dönemde şarkıcı, annesinin kalp hastası olduğunu ve bazı ilaçları kullanmadığını ifade etmişti. Annenin ilgili ilacı kullanmaması, sonrasında beyin kanamasına neden olan bir faktör olarak ortaya çıkmıştı.

Editör: Fatma Gültekin