Survivor All Star 2024, her yeni bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Bu yılın en olaylı ve kaotik sezonlarından biri olarak bilinen Survivor'da, adrenalin hiç düşmüyor.

Dominik'e polis baskınına neden olan yarışmacı Seda Aktuğlu, Survivor All Star 2024'ün en çok konuşulan olayıydı. Ancak yeni fragmanda dikkatleri üzerine çeken bir başka konu da Acun Ilıcalı ile Hakan Hatipoğlu arasında geçen diyalog oldu.

Kerimcan Durmaz’dan şok eden Zafer Partisi paylaşımı! Kerimcan Durmaz Zafer Partili mi oldu? Kerimcan Durmaz’dan şok eden Zafer Partisi paylaşımı! Kerimcan Durmaz Zafer Partili mi oldu?

Fragmanda, Ilıcalı'nın Hatipoğlu'na "Sever misin iletişim ödüllerini?" diye sormasıyla başlayan ilginç diyalog, "Çok oldu mu ailenle konuşmayalı?" sorusu ile devam ediyor. Hatipoğlu'nun yüzündeki ifade, bir şeylerin yolunda gitmediğini kanıtlar nitelikte olsa da, Acun Ilıcalı sorularına devam ediyor.

Ilıcalı'nın "Güzel ödül kazanmışsın maşallah, riske giriyorsan negatif tarafını da göze alacaksın" cümleleri ise Hakan Hatipoğlu'nu adeta dumura uğratıyor. Tüm konseyi şoke eden bu diyaloglar, izleyiciler arasında "Hakan Hatipoğlu Rio ödülünde ailesini mi aradı?" sorusunu akıllara getiriyor.

İşte, Survivor'ın yeni bölüm fragmanı...

Editör: Fatma Gültekin