Recep tayyip erdoğan Haberleri

recep tayyip erdoğan haberleri ve güncel recep tayyip erdoğan gelişmeleri, recep tayyip erdoğan ile ilgili tüm video, recep tayyip erdoğan fotoğrafları ve recep tayyip erdoğan haberleri Gaziantep Son Dakika Haberleri - Gaziantep Doğuş Gazetesi - Gaziantep Yerel Gazete sitemizde


Siyaset

Türkiye'deki yerel seçimler Recep Tayyip Erdoğan'ın Belediye Başkan Adayları için Yenilgiyle Sonuçlandı.

Siyaset

Ak Partili Seçmenler, Recep Tayyip Erdoğan'a Ak Parti Genel Merkezini Topyekün Değiştirme Mesajı Verdi

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi:

Siyaset

istanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kritik yerel seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ın hakimiyetini kırmaya çalışıyor.

Ekonomi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tokat'taki mitingde konuşarak enflasyonla ilgili mesajlar verdi.

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde ‘’Türkiye Yüzyılı'nın Emekçileri İftar Programı'’nda konuştu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim için bu bir final, yasanın verdiği yetkiyle bu seçim benim son seçimim, çıkacak netice benden sonra gelecek...

Siyaset

Özgür Özel'in memleketinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine kaç kişi katıldı?

Ekonomi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda, emeklilere verilen bayram ikramiyelerinde önemli bir artışın gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2024'ü "Emekliler Yılı" ilan etmesi sonrasında milyonlarca emeklinin refah düzeyini artırmak için düğmeye basıldı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da düzenlenen mitingde emekliler için önemli bir duyuruda bulundu.

Siyaset

TBMM İdare Amiri ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Karkamış ve Araban’da yaşananları kastederek, sadakate vurgu yaptı. Atay, ‘’ Aramızda ne...