Kurumsal iletişimin öncülerinden, etkinlik ve içerik tasarımcısı, fikirlerle insanları bir araya getiren, meraklı ve doğru soruları sormayı bilen. Amerika'ya gidip TED'leri seyrettikten sonra TEDx'i Türkiye'ye getiren Ali Üstündağ platformun koordinatörlüğünü yapıyor. TEDx RESET ‘e konuşmacılar bir komisyon tarafından belirleniyor . Önerilen isimler öncelikle tek tek görüşülerek ,bu platformda konuşabilecek bir hayat felsefesine sahip mi , başarı hikayeleri gençlere rol model oluşturuyor mu, incelendikten sonra karar veriliyor . Koordinatör Ali Üstündağ “ Bu konuda titizlikle çalışıyoruz, büyük bir ekip ve komisyon görevli , her ayrıntıyı düşünüyoruz. Bu yıl ki konumuz “UMUT” , TEDxReset, Türkiye’deki 13. senesinde 2 Aralık 2023’te GrandPera’da tarihi Emek Sineması Sahnesi’nde görkemli bir törenle fiziksel olarak gerçekleştirilecektir. TEDxReset sahnesinde anlatılan her bir hikâye “KELEBEK” etkisiyle bizleri iyileştirip “UMUT” vermeye devam edecek.” dedi .

Ulusal TEDxReset’e Gaziantep’ten ilk kez konuşmacı  olarak davet edilen , Dr Beril Özlem Leylek “ Zor bir platform, ilk kez bir konuşmam öncesinde heyecanlıyım ,13 senedir Türkiye’nin sayısız iş insanı , siyasetçi ve sanatçısını ağırlamış , ben tıbbi uluslarası kongrelerde 3000 kişiye konuşuyorum ama bu çok farklı , bir konu anlatmıyorsunuz sonuçta , biraz kendi hikayenizi anlatıyorsunuz aralarda,  , bakalım merak ediyorum ben de , umarım gençlerin cebine, yüreğine bir not koymayı başarırım. Ben son final bölümünde konuşmacıyım “ Umudu Yeşertenler” … çok farklı ve özel bir platform olacağı için bende bayrağı en üste taşımaya kararlıyım.  Mottom “IŞIK İŞÇİSİ” . Çok özel bir konuşma ve performans sergileyeceğim .Tüm dostlarımızı bu platformu canlı seyretmeye, tarihi Grand Pera Sahnesine 2 Aralıkta bekliyoruz. O salonda konuşmacı olmak özel bir duygu benim için. Öncelikle Sayın Ali Üstündağ ‘a çok teşekkür ediyorum beni bu platformda ağırlayacakları için , tüm ekibe çok teşekkür ediyorum, büyük bir emek var zeminde , çok güzel olacak onu UMUT ediyoruz. “dedi .


  TEDxReset sayfasında Dr Beril Özlem Leylek için şu cümleler yer aldı “ Dönüştürücü lider, kurucu, yönetici,proje yaratıcısı, medikal estetik uzmanı tıp doktoru, girişimci, ilkleri yapmayı sever, GAGİKAD Başkanı, eğitmen doktor,  uluslarası konuşmacı, poliklinik ve akademi sahibi, pozitif ilimci, kadın aktivisti ,takım programlayıcısı, siyasetçi, geri dönüşümcü, ödüllü matematikçi,kalemi iddialı, gerçekçi, Cumhuriyetçi, vatansever, anne, güzelleştirici, yüz sanatkarı ,gezgin, dalgıç, sualtı fotoğrafçısı, kayakçı, cesaretli, korkusuz doğrucu, hedef tahtası, yardımsever, halkçı, mücadeleci, istikrarlı ve hedefe ulaşmadan asla vazgeçmeyen bir ışık koşucusudur.

“Işık İşçisi” konusuyla sahnemizde olacak. “