TBMM Ziyaretlerinde, Gaziantep Milletvekili Sermet ATAY’ın ağırladığı MHP Gaziantep teşkilatları, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ Başkanlığında yapılan MHP TBMM Grup toplantısına da katıldı.  Toplantı sonrası Gaziantep Milletvekili Sermet ATAY ile yemekte bir araya gelen Gaziantep Teşkilatları, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit ÇIKMAZ, Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Hakan DEMİRKAN, MHP Şahinbey İlçe Başkanı İlker KIZIKLI, MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Akın Erol KINACILAR, MHP Nizip İlçe Başkanı Davut Karabacak, MHP Nurdağı İlçe Başkanı Ahmet ANAR, MHP İslahiye İlçe Başkanı Metin Şentürk, MHP Yavuzeli İlçe Başkanı Süleyman TAŞÇI,  MHP Karkamış İlçe Başkanı İsa TİRYAKİ, MHP Oğuzeli İlçe Başkanı Erol ERKAN, MHP Araban İlçe Başkanı Zadin KARAKUZA, Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Mehmet AKMAZ ve Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendika şube başkanları ile beraber ilçe ocak başkanlarının da katılımı ile eksiksiz bir katılımla gövde gösterisi yaptı.

Ziyarete ilişkin Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınlayan MHP İl Başkanı Cahit ÇIKMAZ, “TBMM’de bizleri misafir ederek ilgilenen MHP MYK üyemiz ve Milletvekilimiz Sn. Sermet ATAY’a misafirperliklerinden dolayı Gaziantep Teşkilatlarımız adına Teşekkür ederim” dedi.

MHP Genel Merkezi’nde Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Edip Semih YALÇIN’ı ziyaret eden heyet Ankara Ziyaretlerini sonlandırarak Gaziantep’e döndü.

Editör: Haber Merkezi