KOÇ BURCU - (21 MART - 20 NİSAN)

Yakın zamanda karşılaşabileceğiniz krizlerle mücadele etmek için sakin ve ölçülü olun. Bu zorluklarla ılımlı bir tutum sergileyerek kalıcı zararları önleyebilirsiniz. Dengeli beslenmeye dikkat edin; aksi halde ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU - (21 NİSAN - 21 MAYIS)

İş ve sosyal yaşamınızda çevrenizle kuvvetli bir uyum içindesiniz. Bu uyumlu dönemi, sosyal ilişkilerinizi pekiştirmek için kullanın. Aşk hayatınızda önemli bir karşılaşma yaşayabilirsiniz, bu yüzden fırsatları iyi değerlendirin.

İKİZLER BURCU - (22 MAYIS - 21 HAZİRAN)

Meslektaşlarınızdan alacağınız pozitif enerji, zor görevler için ideal bir zamanı müjdeliyor. Takımınızla birlikte zorlukların üstesinden gelin, bu sayede karmaşık problemleri bile kolayca aşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU - (22 HAZİRAN - 23 TEMMUZ)

Sıcak ilişkileriniz sayesinde beklenmedik destekler alabilirsiniz. Bu desteği, uzun vadeli ve olumlu değişiklikler yaratmak için bir fırsat olarak değerlendirin. Projelerinizi paylaşarak hem kendinize hem çevrenize fayda sağlayın.

ASLAN BURCU - (24 TEMMUZ - 21 AĞUSTOS)

Son dönemdeki güçlü duruşunuz, insanların size yönelmesine neden olacak. Enerjinizi başkalarına yardım etmek için kullanın ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için bu dönemi iyi değerlendirin.

BAŞAK BURCU - (22 AĞUSTOS - 23 EYLÜL)

Son zamanlardaki sosyal aktifliğiniz, bazı kişileri ihmal etmenize neden olmuş olabilir. Şimdi bu ilişkileri düzeltme ve güçlendirme zamanı. Aile ve arkadaşlar arasındaki uyumu sağlamak için mükemmel bir dönemdesiniz.

TERAZİ BURCU - (24 EYLÜL - 23 EKİM)

İş yerinde yığılan işlerin altından kalkmak için meslektaşlarınızın yardımını kabul edin. Özel yaşamınızdaki sorunlara karşı sabırlı olun ve fiziksel sağlık belirtilerini göz ardı etmeyin; çözümler bazen beklenmedik şekilde karşınıza çıkabilir.

AKREP BURCU - (24 EKİM - 23 KASIM)

Rahat bir nefes alarak, fiziksel ve ruhsal dinlenmeye zaman ayırın. Yeniliklerinizin olumlu sonuçlarını toplamaya başlayacaksınız. Alışverişlerdeki büyük indirimler ve finansal bolluk bu dönemin öne çıkan özellikleri arasında.

Glutensiz Bir Başka Kafe takdir topluyor Glutensiz Bir Başka Kafe takdir topluyor

YAY BURCU - (24 KASIM - 22 ARALIK)

Karşılaştığınız sorunlara yeni çözüm yolları arayarak yaklaşın. Durumu kabullenmek ve başkalarını suçlamamak, kendiniz hakkında yeni keşifler yapmanıza olanak tanıyacak.

OĞLAK BURCU - (23 ARALIK - 20 OCAK)

Kendi içsel çatışmalarınızı yönetin ve olumsuz duyguları başkalarına yansıtmaktan kaçının. Kendinizi memnun edecek aktivitelerle meşgul olun, bu sayede öfkenizi kontrol altına alabilirsiniz.

KOVA BURCU - (21 OCAK - 19 ŞUBAT)

Planlarınızda beklediğiniz ilerlemeyi göremeyebilirsiniz; bu durumda suçlamalar yerine çözüm odaklı düşünün. İlerleme kaydetmek için gerçekçi hedefler belirleyin ve elinizdeki fırsatları değerlendirin.

BALIK BURCU - (20 ŞUBAT - 20 MART)

Enerjiniz ve cesaretiniz yüksek; karmaşık görünen durumlar karşısında basit ve etkili çözümlere odaklanın. Bu sayede başarıya ulaşmanız uzun sürmeyecek.

Kaynak: Haber Merkezi