Eşkıya ve Av Mevsimi gibi önemli yapımların da yapımcısı olan Arlıel'in ölüm haberi, sektörde derin bir üzüntü yarattı. Vefat haberi Kansersiz Yaşam Derneği tarafından duyuruldu. Arlıel'in anısına birçok isim sosyal medyada duygusal paylaşımlarda bulundu.

Dernek, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kansersiz Yaşam Derneği Ailesi’nin Asbaşkanı, fikir lideri, yolumuza ışık tutan kocaman kalpli bir kadın aramızdan ayrıldı. Biz Kansersiz Yaşam Ailesi olarak büyük bir acı yaşıyoruz. Gülengül Arlıel’i kaybetmenin acısı tarifsiz. Kendisini her zaman derneğimize sağladığı çok büyük katkıları, kocaman kalbi, iyiliği ve sevgisi ile hatırlayacağız. Kaybımız büyük olsa da, onun mirası ve sevgisi ile birlikte olmaya devam edeceğiz. Bize bıraktığı izleri asla unutmayacağız ve derneğimizin yürüttüğü mücadelede adını daima yaşatacağız. Ailesine ve tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Işıklar içinde uyusun." ifadelerine yer verdi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN GÜLENGÜL PAYLAŞIMLARI

Ünlü isimler Pınar Altuğ Atacan, Mert Fırat ve Suzan Kardeş, sosyal medya hesaplarından Gülengül Arlıel'e duygusal veda mesajları paylaştılar.

Mert Fırat, "Canım Gülengül. Zarafetin kelime anlamı oldun her durumda, koşulda. Hayallere ortak, dertlere çare, herkese motivasyon oldun. Gülümseyen güzel gözlerin, ruhumu iyileştiren sesin, hep sırtımdaki elin hiç çıkmayacak hayatımdan. İyi ki tanıdım, iyi ki geçtin hayatımızdan; hepimiz için ne büyük şans. Meleğimiz huzurlu, mutlu, güzel uyu, seni çok seviyorum…" ifadeleriyle duygularını dile getirdi.

Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış! Turabi'den Damla'ya Sert Tepki: 'Acun Abi Seni Çok Şımartmış!

Pınar Altuğ Atacan ise, "Huzurla uyu benim tatlı arkadaşım. Hayatıma kattıkların için teşekkür ederim" sözleriyle Arlıel'e veda etti.

Suzan Kardeş ise duygularını şu şekilde ifade etti: "Ah be Gülengül… Mekanın cennet olsun. Hep güçlü kadın örneği oldun. Hepimiz seni çok sevdik."

Editör: Fatma Gültekin