Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda! Acun Ilıcalı Bombayı Patlattı: Dünyaca Ünlü Eski Futbolcu Survivor Kadrosunda!

Özellikle 7 aylık hamileliği ve aşk hayatı hakkında merak edilenler var. İşte Gonca Vuslateri hakkında bilinmesi gerekenler:

Gonca Vuslateri Kimdir?

Nazlı Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 tarihinde Bursa'da doğdu. Çerkes, Abhaz, Gürcü ve Arap kökenlerine sahip bir aileden gelen Vuslateri, babasının astsubay olması nedeniyle çocukluğunun bir kısmını Adana'da geçirdi. 1998 yılında anne ve babasının boşanmasının ardından annesi ve ablasıyla İstanbul'a taşındı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünden mezun olan Vuslateri, oyunculuk kariyerine 1998 yılında "Ruhsar" dizisiyle adım attı.

Gonca Vuslateri Evli mi?

Gonca Vuslateri'nin evli olup olmadığı ve sevgilisinin kim olduğu merak edilen konular arasında. Vuslateri, özel hayatıyla ilgili çok fazla detay paylaşmasa da, erkek arkadaşıyla olan ilişkisinden bahsetmiştir. Erkek arkadaşı devlet memuru olan Vuslateri, ilişkilerinin magazinsel unsurlardan uzak, sakin ve huzurlu bir yapıda olduğunu belirtmiştir.

Bebek ve Bebeğin Adı

Gonca Vuslateri, bir kız bebek bekliyor ve bebeklerine "Asya" ismini koymaya karar verdiklerini açıkladı. Bu ismi, en sevdiği film olan "Selvi Boylum Al Yazmalım"da Türkan Şoray'ın canlandırdığı karakterden esinlenerek seçmiştir.

Gonca Vuslateri'nin sanat ve özel hayatıyla ilgili bu bilgiler, hayranları ve takipçileri için merak edilen sorulara cevap niteliğinde.

Editör: Ebru Kont1