Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi'nin senaristliğini üstlendiği, Feyyaz Yiğit, Kıvanç Kılınç ve Ahmet Kürşat Öçalan'ın başrollerini paylaştığı Gibi'nin yeni sezonu için heyecan dorukta.

Gibi'nin beşinci sezon fragmanı bir süre önce paylaşılmıştı ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Ancak yeni sezonun yayınlanacağı tarih hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Heyecanla beklenen bu bilgi sonunda açıklandı ve izleyicilerin merakla beklediği yeni sezonun başlama tarihi belirlendi.

GİBİ’NİN 5. SEZONU 8 MART’TA EXXEN’DE

Exxen'in sahibi Acun Ilıcalı, Gibi dizisinin 5. sezonunun posterini Instagram hesabının hikaye bölümünde takipçileriyle paylaştı. Bu paylaşım, 14 milyonun üzerinde takipçisi olan Ilıcalı'nın izleyicilerini heyecanlandırdı. Posterde karakterlerin yüzlerindeki büyük değişiklikler dikkat çekerken, yeni sezonun yayınlanacağı tarih de duyuruldu. Gibi'nin beşinci sezonu 8 Mart'ta izleyiciyle buluşacak.

Bahar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İntikam modunu açan Baharın  planı ne? Bahar 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İntikam modunu açan Baharın planı ne?

Gibi dizisinin ilk bölümü 1 Ocak 2021'de izleyiciyle buluştuğunda, Yılmaz, İlkkan ve Ersoy'un başından geçen absürd hikayeler ekranlara taşındı. Bu karakterlerin maceraları izleyicileri ekrana kilitlemişti.

Editör: Barış Tekeci