İddiaya göre Gaziantep’te sabah saatlerinde otobüse binen bir şahıs, çevredekilere aldırış etmeden mastürbasyon yaptı. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntülerde şahsın, telefonla konuşurken çevredekilere aldırış etmeden cinsel organına dokunduğu, zaman zaman mastürbasyon yaptığı görüldü. Şahısın yanında yolculuk yapan iki kadının varlığına aldırış etmeden mastürbasyon yapması tepki topladı.

Sapıkekran Resmi 2024 04 24 10.07.10

BU NASIL AHLAKSIZLIK

Raporcu isimli sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ‘’ Bu nasıl bir ahlaksızlık sabah açık seçik kadına dokunup yaptığı şeye bakın döndüm arkamı bir baktım hepsi Suriyeli kime neyi söyleyeceğim bu terbiyesiz Gazikent’te Sümerbank dolmuşundaydı. Sabah saat 07.50de. Hala otobüstedir gereken ne ise yapılmalı. Okula giden kızımız çocuğumuz otobüse binmek zorunda ve böylesi ahlaksızlardan nasıl koruyacağız Allah aşkına bir şey yapılsın duyulsun bu. Her sabah kim bakacak kim dokunacak korkusundan bu ahlaksızlığa mi geçtik bu da yeni korkumuz…’’ ifadelerini kullandı.

Anız yakanlara ceza verilecek Anız yakanlara ceza verilecek

Paylaşımın altına çok sayıda yorum yapılırken, Gaziantep Valisi Kemal Çeber ve İl Emniyet Müdürü Celal Özcan’dan konuyla ilgili yardım istendi…

Editör: Barış Kaya