Bu yemek erkekler için çok tehlikeli! Bu yemek erkekler için çok tehlikeli!

PTT Kargo'nun çalışma saatleri vatandaşlar tarafından sıkça sorgulanıyor. Gaziantep’te PTT çalışma saatleri ne zaman? Hafta sonu açık mı?

PTT Kargo Hafta İçi Çalışma Saatleri

PTT Kargo, hafta içi günlerde sabah saat 08:30 itibarıyla hizmet vermeye başlıyor. Öğlen 12:30'a kadar devam eden mesaiye bir saatten sonra bir saat ara veriliyor. Molanın ardından öğlen 13:30'da başlayan ikinci mesai dönemi, akşam 17:30'a kadar sürüyor. Bu süre zarfında öğle tatili uygulaması olmadan hizmet veriliyor. Ancak, kargolar hafta sonu dağıtıma çıkarılmıyor; dolayısıyla eğer kargonuz şubeye ulaşmışsa, bu saatler içinde şubeden bizzat teslim alabilirsiniz.

Hafta içi 08:30 - 17:30 arasında hizmet vermektedir.

Hafta sonu PTT kargo saatleri

PTT Kargo, hafta sonları genellikle kapalı olsa da, genel müdürlükler Cumartesi günleri hizmet vermeye devam ediyor. Cumartesi günleri için belirlenen çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 19:30 arasını kapsıyor. Bu süre zarfında öğle tatili uygulaması olmadan hizmet veriliyor. Ancak, kargolar hafta sonu dağıtıma çıkarılmıyor; dolayısıyla eğer kargonuz şubeye ulaşmışsa, bu saatler içinde şubeden bizzat teslim alınabilir.

Bazı şubeler ise cumartesi günü 1:30’a kadar hizmet vermektedir. yine de en doğru bilgiyi size en yakın şubeyi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi