Umut Yılmaz’a şok soruşturma Umut Yılmaz’a şok soruşturma

GAÜN Öğretim Görevlileri Dr. Ayça Pekmez Bahçeci ve Hasan Saçıkara koordinatörlüğünde gerçekleşen proje kapsamında, yaklaşık 750 öğrenci için; kolonya, ıslak mendil, peçete mendil ve sabun olan hijyen setleri hazırlandı. Ayrıca setlerin içine projeyi ve içeriğini anlatan broşürler konularak dağıtıldı.

Öğrencilerle birlikte hayata dokunan, toplumsal duyarlılık bilincinin gelişmesine yönelik birçok proje yürüttüklerini belirten Proje Koordinatörü Öğr. Gör. Hasan Saçıkara, “Bu projelerden çok güzel geri dönüşler aldık. Ancak Koronavirüs Pandemisi ve 6 Şubat Depremleri zamanında yeni ve sürece uygun projeler üretme ihtiyacının ortaya çıktığını gördük. Bu bağlamda öğrencilerimizle, eğitim gören arkadaşları için onlara destek olmak ve yanlarında olduklarını hissettirmek için bu proje fikrini geliştirdik. Büyük fedakârlık ile projemize sponsorluk yapan firmaların desteğini aldık. Öte yandan hazırlanan hijyen paketlerini öğrencilerimize ulaştırdık. Tüm bunların sonunda, bu anlamlı projeyi ortaya çıkardık” şeklinde konuştu.

Uni̇versi̇teli̇ Öğrenci̇leri̇nden Arkadaşlarina Anlamli Destek (3)

Öğr. Gör. Dr. Ayça Pekmez Bahçeci ise hazırlanan hijyen setleri ile projeyi yürüten öğrencilerin hijyen konusunda farkındalık oluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını, setlerin dağıtıldığı öğrencilerin ise hediyelerin kendileri için çok anlamlı ve değerli olduğunu ifade ettiklerini belirtti.

Editör: Barış Kaya