GAGİKAD başkanından dikkat çeken sözler GAGİKAD başkanından dikkat çeken sözler

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Akbank ve İnova Akademi iş birliğiyle içeriğinin hazırlandığı eğitim kapsamında; Dış Ticarette Teslim Şekilleri, Dış Ticarette Ödeme Şekilleri, Dış Ticaret Finansmanı, İngilizce Yazışma Teknikleri, E-Ticaret ve Yeşil Dönüşüm başlıklarında iki gün yüz yüze, iki gün online platform üzerinden olmak üzere toplam dört günlük eğitim verildi. Eğitimlerin sonunda öğrencilere katılım belgesi verildi.

KADINLAR İLE ÖĞRENCİLERİN BİR ARAYA GELME FIRSATI OLUŞTU 

Ayrıca, TİM WİNGS çatısı altında yeni açılımlar sağlamak için kadın girişimciler öncelikli olmak üzere ihracatçı, potansiyel ihracatçı ve girişimcilere yönelik bu eğitimlerde girişimci kadınlar ile öğrencilerin bir araya gelme fırsatı oluştu.

Sosyal Bi̇li̇mler Myo Öğrenci̇leri̇ne İhracatta Sinirlari Aş Eği̇ti̇mi̇ Veri̇ldi̇ 1

KATKI VE DESTEK SAĞLANDI

Eğitimin planlanması, organizasyonu ve yürütülmesinde GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanları; Öğr. Gör. Hasan Saçıkara, Öğr. Gör. Dr. Ayça Pekmez Bahçeci, Öğr. Gör. Ahmet Köprübaşı, Dr. Öğr. Üyesi Erhan Durur ve GAİB Eğitim ve Ekonomik Araştırmalar Şubesi Şube Müdürü Ramazan Torun tarafından katkı ve destek sağlandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ