Gaziantep’te emniyet ve jandarma ekipleri, denetim çalışmalarını sürdürüyor. Kent genelinde Nisan ayında yapılan denetimlerde 1 milyon 72 bin 106 araç kontrol edildi. Bu denetimler sonucunda 215 bin 17 kişiye ceza kesilirken, 9 bin 233 araç ise trafikten men edildi. Cezalara ilişkin Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamada, cezaların çözüm olmadığı vurgulandı.

Trafik Polisi 2

Gaziantep’te kolluk güçleri denetim çalışmalarını sürdürüyor. Kent genelinde devam eden trafik denetimlerinde sürücülere ceza yağdı. Kent genelinde Nisan ayında devam eden çalışmalarda 1 milyon 72 bin 106 araç kontrol edildi.

215 BİN SÜRÜCÜYE CEZA

Gaziantep Valiliğinden denetimlere ilişkin yapılan açıklamada, ‘’Emniyet ve Jandarma ekiplerimiz tarafından trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla 2024 yılı ilk 4 ayında; Personel sayısı yüzde 14 artırılmış, 1 milyon 72 bin 106 araç kontrol edilmiş, 215 bin 17 kişiye cezai işlem uygulanmış, 9 bin 233 araç trafikten men edilmiş, 968 sürücü belgesi geri alınmıştır.’’

Cezalar Cozum Degilgldzot6Xkaavlzw-1

Cezalar Çözüm Değil

Okulda yemekten zehirlenme: Çok sayıda öğrenci ve öğretmen hastanelik oldu Okulda yemekten zehirlenme: Çok sayıda öğrenci ve öğretmen hastanelik oldu

TRAFİK GÜVENLİĞİNİ BİRLİKTE SAĞLAYACAĞIZ

Cezaların çözüm olmadığının belirtildiği açıklamada, ‘’Emniyet ve Jandarma birimlerimiz 7/24 trafik güvenliğini sağlamak için gayret göstermektedir. Cezalar çözüm değildir. Tüm vatandaşlarımızın katkısıyla trafik güvenliğini hep birlikte sağlayacağız’’ ifadeleri yer aldı.