Gaziantep'te Nail Bilen Caddesi üzeri hasarlı binaların yıkım çalışmasından dolayı geçici olarak yaya ve taşıt trafiğine kapatıldı. Kapatılan yol için alternatif güzergahlar önerildi. Alternatif Güzergâh; Yeşilova Köprülü Kavşağı istikametinden gelerek Nail Bilen Caddesini kullanmak isteyen araçların Kıbrıs Caddesi sağa, Prof. Muammer Aksoy Bulvarını kullanmaları, Emniyet Kavşağı ve Müze Önü Kavşağı istikametinden gelen araçların Kıbrıs Caddesini kullanmaları gerektiği bilgisi verildi.

Gaziantep'te Öğrencilere Servis Zulmü! Gaziantep'te Öğrencilere Servis Zulmü!

 Yaya Ve Taşıt Trafiğine Kapatıldı

Gaziantep'te Mustafa Taşar Caddesi hasarlı binaların yıkım çalışmasından dolayı geçici olarak yaya ve taşıt trafiğine kapatıldı.

Alternatif Güzergâh olarak, Abdulkadir Aksu Bulvarı istikametinden gelerek Mustafa Taşar Caddesini kullanmak isteyen araçlar için Duisburg Bulvarı sağa, Mustafa Taşar Caddesi sola, 29068 Nolu Caddeyi kullanmaları, İpek Yolu (D-400) istikametinden gelen araçlar için Mustafa Taşar Caddesi sağa, 29068 Nolu Caddeyi kullanmaları, Naci Topçuoğlu Bulvarı istikametinden gelerek Mustafa Taşar Caddesini kullanmak isteyen araçlar için Naci Topçuoğlu Bulvarı sağa, Dr. Asım Güzelbey Caddesi sağa, 29068 Nolu Sokak takiben Mustafa Taşar Caddesi olacak şekilde kullanmaları önemli rica olunur.

Barış Kaya

Editör: Barış Kaya