Gaziantep İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, ‘’Gaziantep İli Oğuzeli İlçesi Kayacık Mahallesinde 16 Mart 2023 günü, bir süredir aralarında mal ve arazi alıp verme konusunda anlaşmazlık bulunan baba M.A. ve oğulları H.A. ile A.A arasında çıkan bıçaklı kavga olayı neticesinde baba M.A. ağır yaralanmış olup, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmiştir. Olayda baba M.A. ‘nın diğer oğlu M.C.A. ve eşi G.D. de hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığınca, baba M.A.’nın ölümüne neden olarak olay yerinden kaçan H.A. ve A.A. ‘nın adli makamların koordinesinde yapılan yakalama çalışmaları sonucunda, şüpheli iki şahıs suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Gaziantep'te Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon! 5 Zanlı Tutuklandı Gaziantep'te Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon! 5 Zanlı Tutuklandı

Şüpheli H.A. ve A.A, 17.03.2024 günü tutuklama talebiyle sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı olarak halkımızın huzur ve güvenliği için suç ve suçluya yönelik çalışmalarımıza 7/24 aralıksız devam edilmektedir’’ ifadeleri yer aldı.

Editör: Barış Kaya