Karayolları Genel Müdürlüğü, Tarsus-Pozantı ayrımı-Gaziantep Otoyolu ve İzmir-Aydın Otoyolu üzerindeki bazı hizmet tesislerinin kiralanması için ihale düzenleyecek. Konuya ilişkin ilanlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

İHALE, 2 TEMMUZ TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Buna göre, Tarsus-Pozantı ayrımı-Gaziantep Otoyolu'ndaki Osmaniye C Tipi Otoyol hizmet tesisi ile bu tesise bağlı D Tipi Otoyol hizmet tesisleri, otoyol hizmet tesisi olarak kullanılmak üzere 10 yıl süreyle kiralanacak. Açık ihale usulüyle yapılacak ihale, 2 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek.

GÖREVLENDİRME İHALESİ YAPILACAK

İzmir-Aydın Otoyolu'ndaki Selatin Kuzey, Selatin Güney ve Germencik Güney Tarafı D Tipi Otoyol hizmet tesislerinin projelendirilmesi, yapımı, bakımı, işletilmesi, işletme süresince idareye yıllık kira ödenmesi ve görev süresi sonunda idareye bedelsiz ve kullanılabilir durumda devredilmesi için görevlendirme ihalesi yapılacak.

Konut satışlarında şok düşüş! Konut satışlarında şok düşüş!

Görevlendirmeye katılacak şirketler için ön seçim yapılacak. İlgili şirketlerin, ön seçim şartnamesinin ekindeki formları doldurarak 1 Temmuz saat 17.00'ye kadar Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekiyor.

Editör: Barış Kaya