Dün sabah saatlerinde Gaziantep’e gelen HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu, gün boyu yoğun bir tempo ile esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Gaziantepli vatandaşlar tarafından sahada büyük teveccüh gören Yapıcıoğlu, yerel seçimlere yönelik çalışmaları kapsamında yoğun programına rağmen bir gününü tamamen Gaziantep’e ayırdı.

Yaklaşan 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Yapıcıoğlu, ilk olarak HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi.

YSK'dan itirazları için flaş karar YSK'dan itirazları için flaş karar

Hüdapar G Jt F N V W4 A A Dkc Q

Basın toplantısında kentte görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek iç ve dış gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Yapıcıoğlu daha sonra Gaziler Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf ve halktan yoğun teveccüh gören Yapıcıoğlu, esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunarak HÜDA PAR’ın belediye başkan adayları için destek istedi.

Esnaf ziyaretinde, esnaf ve vatandaşlarla samimi diyaloglar gerçekleştiren Yapıcıoğlu, esnafın sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu.

Yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Yapıcıoğlu, vatandaşlarla ve özellikle de gençlerin fotoğraf çektirme teklifini geri çevirmedi.

HÜDA PAR İl Başkanlığının düzenlediği program dahilinde, Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt’un hemşehrilerinin ve Meclis Üyesi Adaylarının da bulunduğu iftar programına katılan Yapıcıoğlu, iftar öncesi yaptığı konuşmasına Gazze’deki katliama değinerek başladı.

Hüdapar G Jsl X7 V X A A Ept Ba

Yapıcıoğlu daha sonra Şehitkâmil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt’un Seyrantepe Mahallesi’ndeki Seçim İrtibat Ofisi önünde halk buluşmasına katıldı.

Coşkulu geçen halk buluşması yoğun katılımdan dolayı mitingi havasında geçti. Seçim otobüsü üzerinde partisinin belediye başkan adayları ile beraber bir konuşma gerçekleştiren Yapıcıoğlu, konuşmasına öncelikle siyonist işgal rejiminin Filistin’deki zulümlerini anlatarak başladı. Gazze’nin hiçbir zaman gündemden düşmemesi gerektiğine değinen Yapıcıoğlu, zulmün katlanarak devam ettiğinin altını çizdi.

Yapıcıoğlu, halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen halk buluşmasında HÜDA PAR'ın 'Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet' anlayışını ve projelerini anlattı. Vatandaşlardan HÜDA PAR’ın belediye başkan adaylarına destek vermelerini istedi.

Hüdapar I M G 9911

Halk buluşmasında gençlerin sık sık ‘Hür Gençlik seninle gurur duyuyor’ sloganları dikkat çekti.

Mitinge dönüşen halk buluşmasında vatandaşlar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Yapıcıoğlu, coşkulu ev sahipliği için Gazianteplilere teşekkür ederek, belediye başkan adayları için, “Allah’ın izniyle Gaziantep, 31 Mart’ta Bu Sefer HÜDA PAR ve Gerçek Belediyecilik diyecek” açıklamasında bulundu. HABER MERKEZİ

Editör: Barış Kaya