Hobi bahçeleri, 40 metrekarelik parsellere sahip olacak ve her birinde sulama sistemi, elektrik ve bahçe kulübesi bulunuyor. Ayrıca ortak WC ve lavabo gibi olanaklar da sağlanacak. Ziraat mühendisleri tarafından ücretsiz teknik destek verilirken, idari bina, mescit ve otopark gibi ek olanaklar da sunuyor. Peki Peki Gaziantep Hobi Bahçesi nerede, nasıl başvuru yapılır? Gaziantep Hobi Bahçesi ücretsiz mi, fiyatı ne kadar? İştetüm bu soruların yanıtları...

GAZİANTEP HOBİ BAHÇESİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuru yapabilmek için adayların Gaziantep Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde ikamet etmeleri, emekli olmaları, kira ücretini ödeyebilmeleri, başvuruyu tamamlamaları ve daha önce hobi bahçesi sahibi olmamaları gerekmektedir.

Gaziantep'te bugün 18 Haziran 2024 tarihinde hangi eczaneler nöbetçi? Gaziantep'te bugün 18 Haziran 2024 tarihinde hangi eczaneler nöbetçi?

GAZİANTEP HOBİ BAHÇESİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvurular online olarak yapılmakta ve başvuru formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

GAZİANTEP HOBİ BAHÇESİ KİRALARI NE KADAR?

2024 yılına ait kiralık fiyatlar henüz açıklanmamış olsa da, her yıl sembolik bir ücret belirlenmektedir. Kuraya katılan ve hobi bahçesi alma hakkı kazanan adaylar, belirlenen kira bedelini ödeyerek hobi bahçesine sahip olabilecekler.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesi veya ilgili platformlarını takip ederek başvuru süreci ve diğer detaylar hakkında en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Gaziantep'teki bu heyecan verici hobi bahçesi projesiyle ilgilenenler için bu bir fırsat!

Editör: Fatma Gültekin