Kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Selçuk İnan ile yeni sezonda da devam etme kararının alındığı belirtildi. Açıklamada, "Göreve geldiği süre boyunca 1,60 puan ortalaması yakalayarak takımımıza büyük katkılarda bulunan Selçuk İnan, 2024-2025 sezonunda da görevine devam edecektir. Teknik direktörümüz Selçuk İnan ile başkanımız Memik Yılmaz bir araya gelerek yeni sezon planlamasını gerçekleştirerek çalışmalara başlamıştır. Yeni sezonda da Gaziantep şehrinin bir kez daha birlikteliğini göstereceğine inancımızın sonsuz olduğunu belirtir, taraftarlarımızın desteğiyle birlikte başarılarla dolu bir sezon yaşayacağımıza gönülden inanıyoruz" ifadeleri kullanıldı.

YENİ HİKAYELER YAZMAYA DEVAM

Gaziantep FK ile 1 yıllık sözleşmesi bulunan ve önümüzdeki sezonda devam kararı alınan teknik direktör Selçuk İnan, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulunarak yeni hikayeler yazmaya devam edeceklerini söyledi.

Son Dakika! Trabzonspor’dan Draguş açıklaması Son Dakika! Trabzonspor’dan Draguş açıklaması

İnan, yeni hikayeler yazmak için yola devam edeceklerini belirterek; “Başkanımızla yaptığımız görüşmenin ardından yeni sezonla ilgili hedeflerimiz doğrultusunda görevimize devam edecek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Gaziantep şehrinde , taraftarlarımızla birlikte çok güzel hikayeler yazmaya devam edeceğimize gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Spor Servisi