Kuyumculara sahte altın satan çete adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı Kuyumculara sahte altın satan çete adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

Özcan, emniyet teşkilatının önemli bir parçası olan ve görevlerini başarıyla yerine getiren personelleri takdir etmek için düzenlenen törende, başarılarından dolayı tebrik etti. Bu ödül töreni, şehrin güvenliği ve huzuru için gösterilen fedakarlıkları kutlamak ve teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirildi.

G Njl A C X A A E W Lav

Ödül törenine katılan personeller, kendilerine duyulan güvenin ve takdirin bir ifadesi olarak bu ödülleri almaktan gurur duyduklarını belirttiler. Gaziantep Emniyet Müdürü Celal Özcan, başarılı personellere verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ederek, şehrin güvenliğinin sağlanması ve suçla etkin bir şekilde mücadele edilmesindeki çabalarından dolayı takdirini dile getirdi.

Gnjlb5Vxeaalctv (3)

Emniyet teşkilatının bu tür ödül törenleri, çalışanları motive etmek ve başarılarını ödüllendirmek için önemli bir adımdır. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü, şehrin güvenliğini sağlamak ve suçla etkili bir şekilde mücadele etmek için kararlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Gnjlac Xaaewlav (1)