Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, A Takımını oluşturmaya devam ediyor.

Başkan Yılmaz personeliyle bayramlaştı Başkan Yılmaz personeliyle bayramlaştı

Halil Uğur ve Hakan Aslansoy’un GBB Başkanvekili olarak seçilmesinin ardından Abdukadir Sökücü, Feray Yılmaz ve Mehmet Haz, Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmişti. Şahin’in A Takımına Zehra Ünal son olarak atanan isim oldu.

Nizip Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Demir ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Arif Seçkin’in ise yeni dönemde Daire Başkanı olarak görev alacağı öğrenildi.

ŞAHİN ÜÇ İSMİN ATAMASINI YAPMIŞTI

Yeni dönemde Belediye Başkanvekili Osman Toprak, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Berk ve Erdem Güzelbey’in yerine Belediye Başkan vekilliklerine Halil Uğur ve Hakan Aslansoy, Belediye Başkan Yardımcılıklarına ise Abdulkadir Sökücü, Feray Yılmaz ve Mehmet Haz getirildi.

BAŞKAN YARDIMCISI SAYISI 6’YA YÜKSELDİ

Bu isimlerin ardından daha önce GBB Başkanı Fatma Şahin’in danışmanı olarak görev yapan Zehra Ünal, Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atandı.  Böylece, Büyükşehir’de  Halil Uğur, Hakan Aslansoy, Feray Yılmaz, Abdülkadir Sökücü, Mehmet Haz, Zehra Ünal’ın ardından başkan yardımcısı sayısı 6’ya yükseldi. 

DAİRE BAŞKANLIKLARINA İKİ İSİM

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanlıklarına iki isimin ataması yapıldı. Buna göre, AK Parti’nin seçim kaybettiği Nizip’te Belediye eski Başkan Yardımcısı Mehmet Demir Eğitim, Gençlik ve Spor Daire Başkanlığına atandı. Daire Başkanlığı için ataması yapılan bir başka isim ise Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde görev yapan İmar ve Planlama Müdürlüğü Arif Seçkin oldu. Seçkin’in hangi Daire Başkanlığına atanacağı henüz öğrenilemedi.

Muhabir: AYHAN DUMAN