GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Atilla Ahmet Uğur törende yaptığı konuşmada mezun öğrencilere başarılar dileyerek, eğitim sürecinde kazandıkları bilgi ve deneyimlerin hayatlarının her alanında kendilerine fayda sağlayacağını vurguladı. Prof. Dr. Uğur'un konuşmasının devamında şunları ekledi: "Değerli mezunlar, bu dünyada başarılı olabilmek için bireysel kaliteyi ve rekabeti hayatınızdan eksik etmemeniz gerektiğini unutmayın. Neyi sevdiğinizi belirleyin ve bu hedefe ulaşmak için doğru yöntemlerle ilerleyin. İstediğiniz şeyi ve işi elde etmek için kendi çabanızı göstermeniz gerektiğini unutmayın. Meslek Yüksekokulumuz gerçek dünyadan kopuk, sadece teorik bilgilerle dolu bir okul değil. Sizlere pratik beceriler kazandırarak, gerçek dünyaya hazırladığımızı düşünüyorum. Beklentim ise edindiğiniz bilgi ve deneyimleri kullanarak kendi alanlarınızda başarılı olmanız ve topluma katkı sağlamanızdır."

Gaün Sosyal Bi̇li̇mler Myo’da33 Di̇ploma Heyecani 2

BÖLÜM HOCALARINA VE AİLESİNE DESTEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR

YÖK’ten son dakika ikinci öğretim kararı YÖK’ten son dakika ikinci öğretim kararı

GAÜN Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu birincisi Mine Özoğlu ise konuşmasında mezun arkadaşlarına gelecekleri için cesaret verici mesajlar verirken, aynı zamanda bölüm hocalarına ve ailesine destekleri için teşekkür etti.

Gaün Sosyal Bi̇li̇mler Myo’da Di̇ploma Heyecani 2

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni, mezun olan öğrencilere öğretim üyeleri tarafından diplomalarının verilmesi ve kep atma töreni ile sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ