Ay Yapım imzalı Gaddar dizisi, NOW platformunda izleyicilerle buluşuyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar gibi isimlerin yer aldığı dizi, yeni bölümünde kadrosuna Buse Meral'i dahil ediyor.

KADROYA BUSE MERAL DAHİL OLUYOR

24 yaşındaki Buse Meral, daha önce Uyanış: Büyük Selçuklu, Aşka Düşman, Vermem Seni Ellere, Destan, Baba, Elimi Bırakma gibi yapımlarda kamera karşısına geçmiştir. Şimdi ise Leyla karakteriyle Gaddar dizisinde seyircilerle buluşacak.

LEYLA KARAKTERİNE HAYAT VERECEK

Leyla karakterine hayat verecek olan oyuncunun, Dağhan'ın karşısına sürpriz bir şekilde çıkmasıyla dizideki dengelerin nasıl değişeceği, seyirciler arasında şimdiden büyük bir merak konusu haline geldi.

GADDAR'IN 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

6. bölümde; Dağhan, Enver’in kurduğu tuzakla köşeye sıkışırken, Gürkan da onun bir tetikçi olduğunu öğrendi. Dağhan, herkesle savaşmayı göze alırken, Müdür’ün kendisine sunduğu teklif cazip gelmeye başladı. Gürkan, Aydan’ın Dağhan’a olan duygularını değiştirmek için Enver’in gönderdiği videoyu izletti. Aydan ise Dağhan’ı hapse girmekten kurtarmak için Gürkan’dan görüntüleri gizlice aldı ve yok etti.

Müdür, Dağhan’ın cevabını beklerken, Dağhan, mahallesinde öldürülen taksicinin katilini aramaya başladı. Katilin izini sürerken yolu eski arkadaşı Mesut’la kesişti. Umutcan Ütebay’ın Mesut karakteriyle dahil olduğu dizide, Dağhan'la ikisinin neler yaşayacağı şimdiden merak yarattı. Bu sırada oğlunun son yaptıklarından sonra Yağmur’dan kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlayan Ekber, Davut’u tehdit etti. Bu sırada Aydan, Dağhan’ı hapse girmekten kurtardığını söylemek için çağırdığında ikili arasında büyük bir yüzleşme yaşandı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli Ben Bu Cihana Sığmazam Suna gerçek adı ne, Mina Derman kaç yaşında, ne iş yapıyor, aslen nereli

Oya, kızının Dağhan aşkından kurtulmak için onu Dağhan’dan ayırmak için Şengül kozunu kullandı. Öte yandan, Enver’i Yağmur’dan ayırmak için harekete geçen Ekber’le oğlu arasındaki gerilim iyice tehlikeli bir hal aldı. Ekber, oğlunu yakın arkadaşının kızıyla evlendirmek isterken, Enver babasının arkadaşını öldürerek bu işten sıyrılabileceğini düşündü. Bu zamana kadar bir canavar olmadığını söyleyen Ekber, arkadaşının ölümüyle her şeyi yapabilecek noktaya geldi. Bu sırada taksicinin katilinin peşinde olan Dağhan, adamı bulup intikamını aldı. Taksicinin babasına katilin cesedini götüren Dağhan kendisini "Gaddar" olarak tanıttı ve ünü hızla yayıldı, duvarlarda “Gaddar Kötüleri Haklar” yazıları belirdi.

Enver’i yıkmak isteyen Dağhan, ona zarar vermenin yolunu bulurken, kendi adamı ile malları arasında seçim yapması gerekti. Artık evde olan Yağmur babasıyla arasını düzeltmeye çalışırken, Ekber’in tehditi Davut’un psikolojisini kötü etkiledi ve krize sebep oldu. Yağmur, babasını hastaneye yetiştirdi ve tüm aile ve Enver hastanede buluştu. Enver, Dağhan’ın Yağmur’a zarar vermesi ihtimaline karşı babasıyla ilgili uyarırken, Ekber’in adamları Yağmur’u hastaneden zorla kaçırdı. Bölümün sonunda, Dağhan ve Enver’in, Yağmur’u Ekber’in elinden kurtarabilecek mi sorusu akıllarda kaldı.

GADDAR’IN OYUNCU KADROSU

Gaddar dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar yer alıyor. Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin gibi önemli isimler de dizinin kadrosunda bulunuyor. Gaddar'ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk bulunuyor.

İzleyicileri ekran başına kilitleyecek bölümüyle Gaddar’ 1 Mart Cuma akşamı NOW’da.

Editör: Fatma Gültekin