Gaddar dizisinin senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk bulunuyor. Bu heyecan verici dizi, Cuma akşamları NOW'da izleyicilerle buluşuyor. İzleyicilerin heyecanla beklediği 5. bölüm artık izleyicilerle buluştu.

GADDAR 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müdür, Dağhan’a yeni bir hedef verir ve bu görevi tamamladıktan sonra Müdür’le olan ilişkisini sonlandırmayı düşünür. Ancak Müdür, Enver Baltacı’yla mücadelesinde Dağhan’a yardım teklif edince Dağhan’ın kafası karışır. Dağhan, Müdür’ün Şirket’ten bağımsız olarak belirlediği hedeflerin genellikle kötü adamlara karşı olduğunu fark eder ve bu durum onun zor durumdaki insanlara yardım etme ve kötüleri cezalandırma isteğini artırır. Bu durum, Dağhan’ı yeni bir yol ayrımına getirir ve Müdürle olan ilişkisi yeni bir boyut kazanır.

Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir? Metin Akpınar kimdir? Metin Akpınar kaç yaşında, nereli? Metin Akpınar'ın eşi kimdir?

Dağhan, yeni hedefiyle uğraşırken Enver ise ona tuzak kurmaya çalışır, ancak Yağmur’a verdiği söz nedeniyle direkt olarak saldıramaz. Bu yüzden Dağhan’ı içeri attırmak için onun tetikçi olduğunu kanıtlamaya çalışır. Öte yandan Enver, babasıyla çatışmaya girerek Yağmur’la hızlıca evlenmeye karar verir ve bu karar, Ekber Baltacı ile ailesini karşı karşıya getirir.

Enver’in Dağhan’ı bitirme planının ikinci ayağı, Aydan’dır ve onu kendi yanına çekmeye çalışarak Dağhan’la ilgili bilgi almaya çalışır. Bu amaçla Aydan’a ciddi vaatlerde bulunurken, Aydan’ın annesi Oya da kızına Enver’e yardım etmesi için baskı yapar.

GADDAR 5. BÖLÜM FUL İZLE

Editör: Fatma Gültekin