Futbolseverler ve Fenerbahçe taraftarları, temsilcimizin bu önemli başarısının ardından kura çekimi tarihini ve son 16 turunda karşılaşacağı muhtemel rakipleri merak ediyorlar.

Yönetim Tesislerde Kamp Kuracak Yönetim Tesislerde Kamp Kuracak

UEFA Konferans Ligi Son 16 Turu Kura Çekimi Ne Zaman?

Kura Çekimi Tarihi: 23 Şubat

Bu tarihte yapılacak olan kura çekimiyle Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde son 16 turundaki rakibi belli olacak. Kura çekimi, UEFA'nın Nyon'daki merkezinde gerçekleştirilecek ve Fenerbahçe'nin yoluna kiminle devam edeceği netleşecek.

Konferans Ligi Son 16 Turu Maç Tarihleri

Maçlar: Mart ayında oynanacak

UEFA Konferans Ligi'nde son 16 turu maçları, Mart ayı içerisinde yapılacak. Bu turda eşleşecek takımlar, iki maç üzerinden (ev sahibi ve deplasman) kıyasıya mücadele edecekler. Fenerbahçe'nin bu turda göstereceği performans, Avrupa arenasındaki yolculuğunda kritik bir öneme sahip olacak.

Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi'nde elde ettiği bu başarı, takımın Avrupa'daki prestijini artırırken, son 16 turunda karşılaşacağı rakiple yeni bir başarı hikayesi yazmayı hedefliyor. Kura çekimi sonrası belirlenecek olan rakip, Fenerbahçe'nin bu prestijli turnuvadaki yolculuğunda bir sonraki adımı olacak. Futbolseverler ve taraftarlar, kura çekimini ve sonrasında oynanacak maçları büyük bir heyecanla bekliyor.

Editör: Ebru Kont1